Avaleht Heade uudiste portaalist

Heade uudiste portaalist

Armas lugeja!

Oled sattunud portaali GoodNews, mille nimi räägib enda eest. Juba suur hulk inimesi klikib hommikuti www.goodnews.ee netiaadressil, et alustada päeva heade uudistega.

Miks just see keskkond? Sest portaali eesmärk on tuua Sinuni vaid sellised uudised, mis rõõmustavad südant, tekitavad hea meeleolu ja lisavad päevale päikesesära. GoodNewsi eesmärgiks on hoiduda ka siinsete päevakangelaste hingelisest haavamisest mistahes moel. Mõistagi lähevad korda hädad, õnnetused ja konfliktid, millest tänane maailm kubiseb, kuid teadliku valiku kaudu tahame vähendada halbade ja masendavate teadasaamiste mõju Su hingele ja tervisele. Oled ju tähele pannud, kuidas lugedes uudiseid terroristide julmustest, keskkonna reostamisest, langevatest majandusnäitajatest ja looduskatastroofidest, tekib peagi tahtmine ajaleht nurka visata, teler kinni klõpsida, hiirenool suunata ristikesele, suruda elektroonilised vidinad taskupõhja või üldse raadiostepsel pistikust välja tirida? Negatiivse info mõjul näid veel kaua popsuva, turtsuva ja tõsiselt häiritud siilina. Portaalis GoodNews uudiseid lugedes saad hea tuju ning ainsaks mureks jääb ehk vaid see, et infotehnoloogia saavutuste igapäevase kasutamise kõrvalt jätkuks piisavalt aega kallima, lähedaste, looduse ilu ja teistegi meelelahutuste tarvis. Samas hetked, mis veedate kesk häid uudiseid, jõuab elu Sinu hinge meeliülendavas ilus, pannes omakorda särama Sind ennastki!

Siin saad jagada kõike positiivset. On võimalus saata vihjeid heade inimeste ja nende heade tegude kohta, tänada lähedasi ja miks mitte ka võõraid. Rubriigis “Leia töö” avanevad vabad töökohad kodukandis ja kaugemalgi. Arvamuskülg võimaldab välja öelda kõik selle ilusa, mida soovid teistegagi jagada. “Hingele pai” on koht, kust leiad oma sooviloo, põnevad faktid või huvitava raamatusoovituse. Videolood toovad Sinuni huvitava ja põneva laivis, aga raadioveerg seevastu annab ülevaate GoodNewsi headest uudistest edastatuna Kuma Raadio poolt.

GoodNews annab edasi vaid positiivseima ärimaailmas toimuvast ning tutvustab vingemaid kaasaegseid tooteid, vahendab Eesti elus toimuvaid tähtsamaid sündmusi ning annab teada neist toredatest ja kaastundlikest inimestest või üritustest, kus märksõnaks heategevus.

“Ilu&Mood” kutsub ennekõike õrnemat sugu, seltskonnarubriik aga vaeb põnevaid sündmusi, “Inimene” ja “Intervjuu” toovad Sinuni huvitavad inimesed meie endi keskelt. Vahendatud saavad parimad kultuuriuudised ja reisimuljed, spordis ja meid ümbritsevas keskkonnas toimuvast ning terviserubriik pakub infot sellest, kuidas hoida tervetena oma keha ja vaim. Saad teada, mis on hetkel kuum! Loetavat leiavad meilt nii mehed kui naised, noored ja vanad, linlased ja maarahvas, seega arvutihiir pihku ja tere tulemast heade uudiste maailma!

Kui oled enda jaoks avastanud GoodNewsi, soovitame pilgu heita ka soovitatud veebilehekülgedele MediaMarketing,  kadunud.ee, FindMe, Ajakiri Golf, Modelliagentuur, VeebiAit ja Armina ning maailm avardub veelgi.

Täname, et oled oma positiivsuses meiega!

“Kui näed head inimest, siis ütle talle aitäh! Julgusta teda edasi võitlema, anna talle lootust, et ta pole viimane, kes usub headuse võitu. Või vähemalt naerata talle sõbralikult. Vähenõudlikule, kuid maailmale endast palju andvale inimesele on seegi väga suur asi. Tunnustame ausaid, töökaid ja usaldusväärseid ning heade eesmärkidega inimesi!”
MXM8277Monika12

Monika Kuzmina
Esimese Eesti heade uudiste portaali looja ja peatoimetaja

Kommentaarid