fbpx
Avaleht Sport Golf AJAKIRI GOLF! Teine golfipäev avab kõigi külalislahkete golfiklubide uksed
AJAKIRI GOLF! Teine golfipäev avab kõigi külalislahkete golfiklubide uksed

AJAKIRI GOLF! Teine golfipäev avab kõigi külalislahkete golfiklubide uksed

golfipäevEsimene üle-eestiline avatud golfipäev 17. aprillil tõestas, et huvi selle põneva mängu vastu on suur ja kes sel vihmasel jürikuu päeval veel golfimurule ei jõudnud, siis uus võimalus avaneb kevadpühal, 1. mail. Siis on taas avatud kõik Eesti golfiväljakud, kohale oodatakse kõiki huvilisi ja kogu tutvustus on täiesti tasuta, kirjutab ajakiri Golf.

Nagu esimeselgi korral on kavas golfiteooria ABC ja ajaloo tutvustamine, siis proovitakse harjutusväljakutel kätt ja järgneb demotund päris väljakul. Samasugune üritus on veel kavas ka 5. juunil. Registreeruda saab internetilehel golf.ee või klubides.

17. aprillil Niitväljal käinud Anne Vaabel oli esimest korda golfi uudistamas. “Olin juba eelnevalt positiivselt meelestatud, aga selgus, et golf on veelgi toredam, kui ma ette kujutasin,” ütleb ta. “Mulle meeldib aktiivne tegevus värskes õhus, seltskond, mänguilu, loodus ja et see on stiilne ala.”

Kevadpühal ootavad külalisi kõik Eesti golfiväljakud: Niitvälja Golf, Estonian Golf & Country Club Jõelähtmel, Suuresta Golf, White Beach Golf Valgerannas, Haapsalu Golf, Saare Golf Saaremaal, Pärnu Bay Golf Links Tahkurannas. Ojasaare Golf Lääne-Virumaal ja Otepää Golf.

Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer on lubanud tõsta golfi Eesti viie populaarseima spordiala hulka ja lähiaastatel on kavas tõsta aktiivsete golfarite arv praeguselt kolmelt tuhandelt viie tuhande mängijani, viia meie parimad maailma tippude ridadesse ja saata meie koondis mängima Tokyo suveolümpiamängudele.

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Allikas: ajakiri Golf