fbpx
Avaleht Seltskond ELU24 LIVE/ Külla tuleb šikk tšellokvartett C-Jam
ELU24 LIVE/ Külla tuleb šikk tšellokvartett C-Jam

ELU24 LIVE/ Külla tuleb šikk tšellokvartett C-Jam

C-Jam(2)Elu24 live jätkab täna kell 12.00 muusikarohke saatega, kus seekord külaliseks neli šikki meest koosseisust C-Jam. Neli meest, neli tooli, neli tšellot ja kaunis ning meeliköitev muusika – see kõik ootab juba kolmapäeval, kui külalisi võõrustab Elu24 peatoimetaja Anu Saagim. Ansambel ootab kommentaariumisse ka lugejate küsimusi!

C-JAM on tegutsenud alates 2004. a sügisest, olles ainus selline koosseis Eestis, kus neli tšellisti, kellel kõigil on klassikaline muusikaharidus, pakub publikule neljale tšellole seatud rock- ja pop- ja klassikalist muusikat. Ansambli seaded on ainulaadsed ja originaalsed ning neid on võimalik nautida vaid C-Jami esituses. Kuulajatele pakutakse tuntud ja armastatud meloodiaid täiesti uues kuues.

C-Jam(3)Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline big-band, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšellokõla. Selline muusika ei jäta külmaks ühtegi kuulajat.

Tšellokvartett on andnud kontserte kõikjal Eestis ning esinenud Tallinna kammermuusikafestivalil, Hingemuusika ja Meistrite akadeemias, Toompea muusikasalongis ja Mõisaromantika sarjas, Seitsme linna festivalil, Viru Folgil, festivalil “Juu Jääb” jne. Kontsertreisid on toimunud Lätis, Venemaal ja Belgias.

Koostöö erinevate solistidega:

Anne Veski, Luisa Värk, Marvi Vallaste, Kaire Vilgats, Bonzo & Tõun, Rebecca Kontus, Evelin Pang.

2008 osales ansambel kontserttuuril “Suvegurmee” koos Maarja ja Rannapiga ning koos on esinetud ka industriaalmuusika esitaja Evestusega MTV Eesti sünnipäeval. C-jam on salvestanud muusikat filmile “Sügisball” ja saatele “OP” ning välja andnud 2 plaati, “Hit the cello” ja “Cello on Air”.

Kavasse on valitud kirev bukett teoseid maailma erinevate stiilide ja aja muusikast – repertuaari kuulub teoseid sellistelt heliloojatelt nagu Händel, Brahms, Wagner, Popper, Lloyd Webber, Johann Strauß, Lennon/ McCartney, Anderson/ Ulveus,Rein Rannap, Valgre jne ning seadeid ansamblite Bon Jovi, AC/DC, Boney M., Status Quo, Abba, Procol Harum, Queen, Billy Joel, Alice Cooper, ELO, Guns’n’Roses repertuaarist.

C-JamKoosseisu kuuluvad:

Pärt Tarvas
Levi-Danel Mägila
Margus Uus
Tõnu Jõesaar

Elu24 live ootab vaatajad ekraanide ette kolmapäeval, 3.juunil kell 12.00, kui külas C-Jam! Kohtumiseni otse-eetris! Ansambel ootab kommentaariumisse ka lugejate küsimusi!

https://youtu.be/WIVbSsXHLsA

Allikas: Elu24