fbpx
Avaleht Heategevus Perekaardi programm on hoogsalt käivitanud
Perekaardi programm on hoogsalt käivitanud

Perekaardi programm on hoogsalt käivitanud

Sinine perekaart võimaldab suurperedel saada osa teenuseid ja tooteid soodsamatel tingimustel
Sinine perekaart võimaldab suurperedel saada osa teenuseid ja tooteid soodsamatel tingimustel

Veebruarikuus Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt ellu kutsutud projekt “Perekaart lasterikastele peredele” on vähem kui kahe kuuga hoogsalt käivitanud. Tänaseks on Perekaardi programmiga liitunud üle 110 ettevõtte, kes võimaldavad suurperedel tarbida tooteid või teenuseid tavahinnast soodsamalt.

ELPL-i presidendi Aage Õunapi sõnul on rõõmu tekitav, et ettevõtete ja organisatsioonide huvi Perekaardi programmi vastu on suur. See näitab toetust ja hoolivust lasterikaste perede suhtes. Koostöö tulemusena saame pakkuda Eestis elavatele suurtele peredele lisaks erinevatele toodetele-teenustele ka taskukohasemate hindadega vaba aja veetmise võimalusi ja huvitegevusringe.

Perekaardi programmijuhi Reigo Rannu sõnul on soodustuste ampluaa väga lai ja soodustuste suurused ulatuvad kuni 70 protsendini. Samuti on tehtud koostöölepped, mis garanteerivad Perekaardi omanikele teatud teenused tasuta. Perekaardi programmi idee on laiendada koostöövõrgustikku organisatsioonidega veelgi, et pakkuda suurperedele mitmekesisemat ja laiapõhjalisemat valikut.

Sinise magnetkaardi omanikuks on võimalik saada Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorganisatsiooni kuuluval leibkonnal, kus kasvab vähemalt neli last. ELPL-i liikmeskonna moodustavad 18 allorganisatsiooni Eesti erinevates maakondades.

ELPL julgustab endaga ühendust võtma kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kes soovivad anda oma panust, suurendamaks lasterikaste perede võimalusi. Juba soodsust pakkuvate ettevõtetega saab tutvuda veebiaadressil www.perekaart.ee