fbpx
Avaleht Sport Võitlussport VIDEO! GO, KEVIN, GO! Kevin Renno come-back maksis vastasele kaks hammast
VIDEO! GO, KEVIN, GO! Kevin Renno come-back maksis vastasele kaks hammast

VIDEO! GO, KEVIN, GO! Kevin Renno come-back maksis vastasele kaks hammast

Kevin RennoLaupäeval Tallinnas toimunud lahtistel Võitluskunstide Mängudel läks pooleteise aasta järel taas võistlusringi naasnud taipoksija Kevin Renno vastamisi endast vanema leeduka Ernestas Dopkusega ja alistas tolle rahulikus heitluses, lüües ootamatu löögiga vastasel kolmandas raundis välja kaks esihammast. “Kahju, et nii läks,” nendib Kevin. “Aga kogu võitlus andis hea emotsiooni.”

Kevin räägib, et ta hoidis energiat ja tahtis iga raundiga agressiivsemaks minna, kuid juba esimesest raundist tundis ta, et kontrollib vastast. “Enesetunne oli esimesest raundist saati hea, kuigi olin pikast ootamisest väsinud. Tundsin, et asjad, mille ma olin läbi mõelnud, toimivad, ma pean olema kannatlik ja ootama oma hetke, see oli aja küsimus,” seletab ta. See hetk tuligi, kui meie poksija murdis vastase kaitsest läbi ja saatis ta löögiga näkku põrandale. “Paljugi, mida ringis teed, oleneb vastasest. Oleks tema rohkem tööd teinud, oleksin seda teinud ka mina,” lisab võitja.

Kevin Renno2

Soov ja isu ringi naasta oli Kevinil juba ammu ning viimased paar kuud tegid nad koos Mirkko Moisariga, kes mängudel võitles klassikalises poksis, läbi pikema ja kõvema trenni, mille järel nad Kevini sõnul tundsid ennast mängudeks vägagi valmis olevat.

Kevin Renno3

Kevin loobus ringis võitlemast poolteist aastat tagasi, kui heitluses poolakaga saavutas ta kindla võidu, kuid seda murtud ribide hinnaga. Kuna meie taipoksija oli pika hooaja ette planeerinud, lõi vigastus tal jalad alt, viis võistlemissoovi ja ta loobus mõneks ajaks ringi minemast, keskendudes treeneritööle.

Kevin Renno4

Kevin kavatseb come-back`iga jätkata. Kümne päeva pärast suundub ta Taisse treeninglaagrisse, sealt naastes aga ootab ees matš Xplosionil, mais tahab Kevin osa võtta taipoksi maailmameistrivõistlustest ja sügisel on ta eeldatavasti ringis ka Tallinnas toimuval võitluskunstisarja King of Kings Grand Prix` etapil.

Kevin Renno5

Laupäev oli Kevin Rennole meeldiv ka selle poolest, et tema õpilane Andra Aho tunnistati Eesti Võitlusspordi Ühenduse poolt 2015. aasta parimaks naissportlaseks.

VAATA VIDEOT!

VAATA TÄISPIKKA MATŠI!