1. Avaleht
  2. Reis&Puhkus
  3. TALGUHUNTIDELE POOLE HINNAGA! Talgunädalal Teeme Ära talguhuntidele rongisõit poole hinnaga
TALGUHUNTIDELE POOLE HINNAGA! Talgunädalal Teeme Ära talguhuntidele rongisõit poole hinnaga

TALGUHUNTIDELE POOLE HINNAGA! Talgunädalal Teeme Ära talguhuntidele rongisõit poole hinnaga

Elron8Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron pakub Teeme Ära talgupäeval osalejatele poole hinnaga rongisõitu. Talguhundi passi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel saab soodsama piletihinnaga reisida 2.–8. maini kõikidel Elroni liinidel, nii tava- kui ka ekspressrongides. Talguhundi sooduspileteid saab osta ainult rongist.

“Elron tunnustab kõiki Teeme Ära talgupäeval osalejaid ning pakub talgutele sõitjatele soodsamat piletihinda,” ütles Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mai Vahtrik.

“Teeme Ära talgupäevad pakuvad igale inimesele mugavat võimalust, et lüüa kaasa Eestimaa korrastamisel ja kaunistamisel. Soovime omalt poolt kaasa aidata sellele, et usinad kätepaarid jõuaksid just sinna, kus neid enim vajatakse – merekultuuri aasta puhul näiteks Kloogaranda, Paldiskisse või Pärnusse,“ lisas Mai Vahtrik.

Teeme Ära talgupäeva eestvedaja, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liige Tarmo Tüür ütles, et soodne rongisõit aitab kaasa talgupäeva õnnestumisele. “Talgunädalal liiguvad tuhanded inimesed aktiivsemalt mööda Eestit, sõites talgutele ja tagasi koju. Kuna rongiga on talgutele väga mõnus minna, innustab poole odavam pilet kindlasti ka rohkem talgulisi kodudest välja tulema ning talgutöödele käed külge panema,” lausus Tüür. Ta lisas, et just praegu on õige aega valida talguveebist endale sobiv talgu ning panna end talgutele kirja aadressil www.teemeara.ee, samuti mõelda valmis plaan, kuidas on kõige mugava jõuda talgutele ja pärast koju tagasi.

2.–8. mail saavad Teeme Ära talgupäeval osalejad oma Teeme Ära talguhundi passi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel kõikidel Elroni liinidel sõita 50% soodsama piletihinnaga. Soodustus kehtib rongisõiduks kõikidel Elroni liinidel üle Eesti, nii tava- kui ekspressrongides. Piletit saab osta ainult rongidest ning korraga saab kasutada vaid üht soodustust.

Elron toetab Teeme Ära talgupäevi teist aastat, pakkudes talguhuntidele soodsamat piletihinda. Eelmisel aastal tehti talguhundi passiga Elroni rongides 1300 reisi, mullu anti talguhundi passe välja 6000.

Talguhundi pass on Teeme Ära talgupäeva meeskonna poolt välja antav unikaalne tunnuskiri, mis tähistab selle omaniku kaasalöömist Teeme Ära talgupäeval Eestimaa erinevais paigus. Talguhundi pass võimaldab osa saada talgupäeva partnerite eripakkumistest. Juhise talguhundi passi taotlemiseks ja talgupäeva partnerite eripakkumised leiab SIIT!

Head Uudised GoodNews