fbpx
Avaleht Seltskond Saagim saadab üksildasi romantikareisile
Saagim saadab üksildasi romantikareisile

Saagim saadab üksildasi romantikareisile

Anu Saagim Foto: Pealinn
Anu Saagim
Foto: Pealinn

“Ütlesin oma lähedastele, et müün kinnisvara ja kõik asjad Eestis maha, tulen Kuubale elama ja alustan siin nullist. Ma ei välista seda võimalust praegugi,” ütles Tallinna TV uue reisisaate juht Anu Saagim.

Kuidas sa julgustad neid, kes kardavad uude reisisaatesse tulla sinu terava keele pärast?

Luban ausalt ja käsi südamel, et olen hästi tore ja heatahtlik. Mina, kalestunud ront, teen ehk vahel õrna hingega inimestele tõesti tahtmatult haiget. Ma ise ei tunne neid väikseid torkeid ja mõtlen, et teised inimesed on samasugused. Kui tegime Jevgeni Fokiniga „Stiilipäevikut“, siis inimesed ütlesid, et nad ei julge tulla, sest Saagim koorib neilt naha maha. Tegelikult on minuga lihtne sõbraks saada – piisab naeratusest ja soojast käepigistusest ja ma olen kõige parem kambajõmm.

Oled sa piisavalt „hull“, et keerutada gloobust ja reisida maailmas sinna kohta, kuhu näpp juhtub näitama?

Ma kunagi rääkisin, et võiks teha sellise saate, näiteks Ameerikas, sest Eesti on selle mõtte jaoks kahjuks liiga väike. Iga saates osaleja keerutab gloobust ja sinna, kuhu ta näpp satub, sinna ta ka läheb ja alustab elu nullist. Sellise asja puhul oleks mina ka kohe käpp! Ma loodan ainult, et minu koht ei satu olema keset Vaikset ookeani.

Kas sa oled reisihull?

Jah, olen ikka, ja olen ka elus palju reisinud. Ma pole käinud veel vaid Antarktikas, Austraalias ja Jaapanis. Olen valmis käima samas kohas ka topelt, sest mulle alati meeldib reisida. Oleks selleks vaid rohkem võimalust – aga vahel pole aega ja lõppkokkuvõttes on reisimine kulukas. Aga ilmselt ei läheks ma sealse poliitilise olukorra tõttu Iraani, Iraaki ja Afganistani, kuna ma kardan. Üksvahe reisisin hästi palju kontsertidele – minu absoluutne lemmik on Madonna, keda olen käinud kuulamas mitmes riigis. Aga isiklikult temaga ma kohtunud pole.

Allikas: Ajaleht Pealinn