1. Avaleht
  2. GoodNews katsetab
  3. GOODNEWS KATSETAB! Synergy 360 trenn annab hea tuju, jõudu ja kiirust
GOODNEWS KATSETAB! Synergy 360 trenn annab hea tuju, jõudu ja kiirust

GOODNEWS KATSETAB! Synergy 360 trenn annab hea tuju, jõudu ja kiirust

IMG_2354
Paremalt: Monika Kuzmina, Erik Grigorjev ja Joanna Müür

Tallinna TV saade “Terve tervis” koos GoodNews ajakirjanike Monika Kuzmina ja Joanna Müüriga on kevadeootuses võtnud eesmärgiks innustada televaatajaid liikuma, seepärast tutvustatakse igas saates erinevaid sportimisvõimalusi, lootuses, et igaüks leiab endale midagi meelepärast.

Reporter Riina Reiman on seekord külas spordiklubis Teras, kus treener Erik Grigorjev tutvustab treeningstiili nimega Synergy 360.

Treener selgitab, et tegu on jõutreeninguga, milles töötatakse läbi kogu keha ja see annab hea tuju, jõudu, kiirust, võhma ja mõistagi on seda tore teha teistega koos. Alguses on soojendus, kus lihased saavad läbi töödeldud ja siis hakatakse jõuliselt treenima. Trenn meeldib inimestele ka seetõttu, et traumaohud on välistatud, kuna treener seisab kõrval ja jälgib tehnikat.

IMG_2234

“Alguses ongi tähtis tehnika kätte saada, siis saab ka kiirust ja jõudu lisada,” seletab Erik Grigorjev. Üheks peamiseks treenerile esitatavaks sooviks on suveks saledaks saada ja reporter küsibki, et kas praegu treenimist alustades on seda 1. juuniks võimalik saavutada.”Annan endast parima, aga ma ei tea, millised on inimesel eluviisid pärast trenni, kuidas ta toitub jne. Luban, et hoian kätt pulsi peal,” ütleb Erik. Tema sõnul algab kaalulangetus õige toitumisega, aga tulemuse saavutamiseks on vaja 3-4 korda nädalas trennis käia.

IMG_2254

Järgmisena tahab ajakirjanik teada, kas on treeninguid, mis annavad kiire tulemuse. Treeneri sõnul on esimest tulemust varsti näha, esimesed 6-7 kilogrammi saab kähku alla, aga need 3-4 kilogrammi, mis on vaja veel maha võtta, need nii kiirelt ei kao, see võtab aega.

IMG_2337

Palju oleneb ka konkreetse inimese lihastest, geneetikast, toitumisest ja paljust muust — edu saavutamiseks ainult trennist ja juurikate nosimisest sageli ei piisa. Erik täpsustab, et tulemusi ei pruugi tulla, kui süüakse rasvast ja jahust toitu ja suhkrut, samuti ei tohiks hilja õhtul süüa. Puu- ja juurviljad seevastu on väga kasulikud.

IMG_2230

Paljudele inimestele teevad tuska teatud kehaosad, millel küll teiste silmis ei pruugi midagi viga olla.Treeneri sõnul saab neid vastavalt soovile trimmida. Üldiselt aga ei peaks inimesed vaid hooajaliselt trennis käima, see peaks olema elustiil ja -mõte ning alustada võib kes tahes ja igal ajal, kõik oleneb endast.

IMG_2348

Erik Grigorjev kinnitab, et naise eelistavad Synergy 360 trenni, sest seal töödeldakse terve keha läbi ja kui keegi tahab treenida teatud kohta, siis annab treener just seda lihast mõjutava koormuses. “Sa ei pea ennast teistega võrdlema, tee õigesti ja pikapeale tuleb kõik välja, siis saad ka jõudu ja koormust lisada,” ütleb treener.

IMG_2311

Kogu treeningu tegid kaasa ka Monika Kuzmina ja Joanna Müür, kes soovitavad treeningut just neile, kes soovivad treeneri valvsa pilgu all treenida. Nagu igal spordialal, nii on ka sedavõrd aktiivses joogas oluline sobiv riietus ja kaunitarid nautisid erilist joogat Lorna Jane brändi spordiriietes, mille edasimüüjaks Baltikumis on Active Wear Baltic OÜ.

Selle kaubamärgi taga on sportlik ja kaunis treener Lorna Jane Clarkson, kes olles pettunud igavate ja mitteinspireerivate spordiriiete valikust naistele, võttis ta kätte ja hakkas õmblema iseendale riideid. Tema disainitud riided saavutasid suurt tähelepanu naiste seas, kes treenisid tema käe all ja tänaseks ta esindab enamat kui lihtsalt spordiriideid — ta inspireerib naisi elama parimat elu.

VAATA VIDEOT!

VAATA GALERIID!

Jüri Kukk

Head Uudised GoodNews